www.sciaengineer2012.com

 
   
     
 

Nemetschek Scia si Vás dovoluje pozvat
na internetové stránky věnované programu Scia Engineer 2012!

Vážená uživatelko / Vážený uživateli programu Scia Engineer,

rádi bychom Vás a Vaše kolegy pozvali na naši internetovou prezentaci nové verze Scia Engineer 2012. Zde můžete odhalit a prozkoumat nové vlastnosti a možnosti programu a to v klidu Vaší kanceláře či domova a v čase, který Vám bude vyhovovat. A pokud budete mít i ono pověstné štěstí, můžete vyhrát nový iPad.

Co můžete očekávat?
Cílem těchto specializovaných internetových stránek je představení programu Scia Engineer 2012 s důrazem na poslední novinky. Na stránkách naleznete nejen seznam novinek, ale také technické články a odpovědi na často kladené otázky vybrané naším týmem technické podpory. Navíc můžete prostřednictvím těchto stránek snadno komunikovat s Vašimi lokálními prodejci Scia.

Vyhrajte nový iPad!
Zaregistrujte se na www.sciaengineer2012.com a zkuste své štěstí ve hře o nový iPad.

Co pro to musíte udělat?
Stačí opravdu málo. Zaregistrujte se na stránkách www.sciaengineer2012.com – bez jakýchkoli závazků. Po registraci se můžete ihned zapojit do soutěže. Jako registrovaní návštěvníci také získáte úplný přístup ke všem informacím a dokumentům, které budou publikovány na stránkách po uvedení verze na trh. O jejich zveřejnění budete jako náš významný zákazník informování emailem.

 

Scia Engineer

 

 

 

Váš,

Nemetschek Scia team

 
     
 
 
     
 

Copyright © 2012 - info@scia-online.com - www.nemetschek-engineering.com