www.sciaengineer2012.com

 
   
     
 

Nemetschek Scia si Vás dovoľuje
pozvať na internetové stránky venované programu Scia Engineer 2012!

Vážená užívateľka / Vážený užívateľ programu Scia Engineer,

radi by sme Vás a Vašich kolegov pozvali na našu internetovú prezentáciu novej verzie Scia Engineer 2012. Tu môžete odhaliť a preskúmať nové vlastnosti a možnosti programu a to v pokoji Vašej kancelárie či domova a v čase, ktorý Vám bude vyhovovať. A ak budete mať aj ono povestné šťastie, môžete vyhrať nový iPad.

Čo môžete očakávať?
Cieľom týchto špecializovaných internetových stránok je predstavenie programu Scia Engineer 2012 s dôrazom na posledné novinky. Na stránkach nájdete nielen zoznam noviniek, ale aj technické články a odpovede na často kladené otázky vybrané naším tímom technickej podpory. Navyše môžete prostredníctvom týchto stránok ľahko komunikovať s Vašimi lokálnymi predajcami Scia.

Vyhrajte nový iPad!
Zaregistrujte sa na www.sciaengineer2012.com a skúste svoje šťastie v hre o nový iPad.

Čo pre to musíte urobiť?
Stačí naozaj málo. Zaregistrujte sa na stránkach www.sciaengineer2012.com – bez akýchkoľvek záväzkov. Po registrácii sa môžete ihneď zapojiť do súťaže. Ako registrovaní návštevníci tiež získate úplný prístup ku všetkým informáciám a dokumentom, ktoré budú publikované na stránkach po uvedení verzie na trh. O ich zverejnení budete ako náš významný zákazník informovaný emailom.

 

Scia Engineer

 

 

 

Váš,

Nemetschek Scia team

 
     
 
 
     
 

Copyright © 2012 - info@scia-online.com - www.nemetschek-engineering.com