E-mail je nečitateľný? Vyskúšajte webovú verziu alebo PDF verziu


Výpočtový systém pre návrh stavebných konštrukcií pre všetkých študentov a profesorov zadarmo


Vážené pani profesorky, vážení páni profesori,

možno rovnako ako vaši kolegovia stojíte pred otázkou, ako svojim študentom čo najlepšie priblížiť najmodernejšie počítačové programy využívané pre projektovanie a navrhovanie stavebných konštrukcií, ktoré sú dnes už nepostrádateľnou súčasťou každého projektu.

Spoločnosť Nemetschek Scia je už dlhé roky tvorcom a propagátorom počítačových programov určených pre efektívny a bezpečný návrh stavebných konštrukcií. V tejto súvislosti by sme vám radi pre potreby výučby zadarmo poskytli zodpovedajúce nástroje, tj študijnú licenciu výpočtového systému Scia Engineer.

Software Scia Engineer dnes pomáha tisícom inžinierov po celom svete modelovať, analyzovať, navrhovať, kresliť alebo dokumentovať akýkoľvek typ konštrukcie. Študijná licencia nie je oproti plnej verzii programu vo funkcionalite nijako obmedzená, umožní vám aj vašim študentom plne využívať všetky možnosti softvéru vrátane konštrukčného BIM a plnohodnotnú prácu v 3D prostredí. Scia Engineer je komplexným a spoľahlivým softvérovým nástrojom pre návrh podľa Eurokódov vrátane národných príloh.

K dnešnému dňu si licenciu Scia Engineer k študijným účelom zaregistrovali a stiahli už tisíce študentov. Pripojiť sa k nim je úplne jednoduché.

 

Free Structural Analysis software for all Professors and their Students

www.scia-campus.com


Aké sú ďalšie výhody práce so softvérom Scia Engineer?

  • Scia Engineer je ideálnym nástrojom pre vypracovanie bakalárskej, diplomovej alebo doktorskej práce.
  • Výsledky z programu môžete použiť na kontrolu ručných výpočtov. Správanie akejkoľvek časti konštrukcie možno vďaka Scia Engineer veľmi detailne nasimulovať a zanalyzovať.
  • Scia Engineer je komplexným nástrojom pre výpočty konštrukcií z rôznych materiálov vystavených účinkom najrôznejších druhov zaťaženia napr. zaťaženie vetrom a snehom, seizmické zaťaženie ... všetko podľa posledných noriem.
  • Prístup na výukový web Scia Engineer eLearning zadarmo (elearning.scia-online.com).
  • Prístup na fórum, kde si profesori a študenti vymieňajú svoje nápady a skúsenosti (www.scia-online.com/forum).
Stiahnite si študijnú licenciu Scia Engineer pre študentov a profesorov zadarmo. Registračný formulár, inštalačnú príručku, manuály, tutoriály a ďalšie informácie o programe a o implementácii Eurokódov vrátane národných príloh nájdete na www.scia-campus.com.


S pozdravom,

Členovia tímu Nemetschek Scia Campus


Logo

Scia Group nv  -  Industrieweg 1007  -  B-3540 Herk-de-Stad (Belgium)
Phone: +32 13 55 17 75  -  Fax: +32 13 55 41 75
Email: info@scia-online.com  -  Website: www.scia-online.com
  -  Campus: www.scia-campus.com