Není-li tento email čiteln, přečtěte si website verzi
    Domov  |  Spoločnosť   |   Riešenia   |   Referencie & Trhy   |   Novinky a udalosti   |   Podpora & sťahovanie  |  Kontakt  
 
       

 

Víťazi User Contest 2007

   
       
Prelistujte si elektronickú verziu Zborníka súťaže z roku 2007    
     
       
Georges & Theis Architectes associés - "Škola Bourscheid"    
     
       
PT Baja Engineering Indonesia and SC Engineering BV - "Hilversum RWZI"    
     
       
Schroeder & Associes s.a. - "Passerelle d’Evry"    
     
       
Excon CZ - "Stanica metra Střížkov - Praha"    
 
   
       
Stageco – pódium pre "Robbie Williams Close Encounters 2006"    
     
       
   

Október 2008

 
   
 
   
Dobré správy o súťaži užívateľov softwaru z dielne
Nemetschek Engineering 2009

radi by sme Vám pripomenuli, že pred niekoľkými mesiacmi spoločnosť Scia spolu so skupinou Nemetschek Engineering Group vyhlásila už šiesty ročník Medzinárodnej súťaže užívateľov. Ak ste sa už stali jedným z účastníkov, pochádzajúcich z viac než 20 krajín sveta, ďakujeme Vám mnohokrát za Váš záujem.  

Pre všetkých účastníkov máme niekoľko dobrých správ a teší nás, že Vás môžeme oboznámiť s piatimi novými dôvodmi (ak ste sa ešte neprihlásili), prečo by ste sa mali do súťaže prihlásiť:

5 nových dôvodov, prečo sa zúčastniť tejto súťaže užívateľov...

 1. Mnoho zákazníkov nás informovalo o svojej časovej zaneprázdnenosti v tejto časti roku. Aby sme vyhoveli ich žiadostiam, rozhodli sme sa predĺžiť termín pre podanie prihlášky o jeden mesiac. Termín pre zaslanie údajov o Vašom projekte sa preto posúva na koniec tohto roka, t.j. do 31. decembra 2008.
 2. Stále platí, že víťaz v každej zo siedmich súťažných kategórií získa cenu vo výške 1 250 EUR. Naviac bude udelená "Zvláštna cena poroty" vo výške 1 250 EUR, čo znamená, že celková výška výhier dosahuje 10 000 EUR!
 3. V súčasnej dobe pracujeme na prípravách Zborníka Súťaže užívateľov, ktorý bude vydaný v počte 13 000 výtlačkov. Okrem peňažných výhier, ktoré pripadnú víťazom, získajú všetci účastníci 3 výtlačky tejto zaujímavej publikácie zadarmo.
 4. Okrem toho Vám zaistíme individuálne spracovanie všetkých Vašich súťažných projektov. Výsledkom bude elektronický dokument pre prezentáciu Vášho know-how a odborných skúseností Vašim zákazníkom.
 5. Rovnako uvažujeme nad uverejnením elektronickej verzie Zborníka Súťaže užívateľov online, aby si ho mohli prelistovať tiež desiatky tisíc návštevníkov našich stránok. Pozývame Vás už teraz, aby ste si prelistovali pár stránok Zborníka z predchádzajúceho ročníka súťaže z roku 2007 na www.scia-online.com/ebook/uc2007.


Aké ďalšie výhody účasť prináša?

 • 13 000 výtlačkov Zborníka Súťaže užívateľov bude distribuovaných celej odbornej verejnosti. Túto knihu uvidí a prečíta si minimálne 50 000 ľudí.
 • Vaše projekty preštuduje medzinárodná porota, ktorá Vám poskytne spätnú väzbu ohľadne úrovne kvality a kreativity Vašej práce.
 • V každej zo siedmich kategórií môžete vyhrať 1 250 EUR a zvláštna “Cena poroty“ bude odmenená rovnakou čiastkou. časopisech. Celková výška výhier tak predstavuje 10 000 EUR.
 • O nominovaných a víťazných projektoch budú informované medzinárodné médiá a projekty budú uverejnené v odborných časopisoch
 • Vzájomnou spoluprácou je možné sa poučiť zo skúseností kolegov a riešením podobných situácií.
 • Získate rýchly prehľad o všetkých prebiehajúcich stavebných projektoch, v ktorých sa pri projektovaní používa software spoločnosti Nemetschek.

Ako sa prihlásiť?

Zašlite popis svojho projektu v elektronickej forme spoločnosti Nemetschek Scia prostredníctvom jednoduchého internetového systému, ktorý bol vyvinutý pre tieto účely. Je samozrejme možné predložiť viac projektov vo viac než jednej kategórii.

Zaregistrujte sa ešte dnes, všetky praktické informácie o súťaži nájdete na www.scia-online.com/contest

Ako nás môžete kontaktovať?

Váš dodávateľ software Vám rád pomôže; na týchto stránkach nájdete zoznam všetkých kontaktov v jednotlivých krajinách.

Ak ešte nemáte zborník z minulého roka (User Contest Book 2007), prelistujte si ho v elektronickej verzii na online User Contest 2007 flipbook.

prajeme Vám veľa úspechov v súťaži!

Nemetschek Engineering Group Logo

 
       
       

Zaregistrujte sa !

 
           
       

Boli by sme radi, keby ste nám poskytli svoju aktuálnu e-mailovú adresu v prípade, ak adresa, ktorú sme použili pre túto správu nie je správna alebo ak chcete, aby sme Vám tieto správy posielali na inú adresu.

 
           
       
 
        Scia CZ, s.r.o. ● Slavíčkova 1a, 638 00 Brno  ● Tel: +420 545 193 526 ●  Fax: +420 545 193 533  
        Scia CZ, s.r.o. ● Thákurova 3, 160 00 Praha 6  ● Tel: +420 224 322 425 ●  Fax: Fax: +420 224 322 288  
        Scia SK s.r.o. ● Nám. hrdinov 5, 010 03 Žilina  ● Tel: +421 415 003 070 ●  Fax: +421 415 003 072  
       
Nemetschek Scia Copyright © 2008 info@scia-online.com